Частно Училище

Частно Училище

Последни новини

phoca thumb l diplqna 2015 2

За информация

тел.: 042 / 298 503

тел.: 042 / 298 504

GSM: 0877 / 09 80 80

GSM: 0878 / 888 332

 
1254 ученици от 109 училища на 70 населени места в България участваха в първия кръг на Националната викторина по история Печат Е-мейл

С удоволствие публикуваме резултатите от първия кръг на националната викторина по история, организирана от Националния дворец на децата, Министерството на образованието, младежта и науката и Частно СОУ „Делфините“, Старозагорски бани.
 
259 от 1231 участници във викторината вече имат 20 точки – максимален резултат.
 
Участниците са от 109 училища и 70 населени места от България.
 
Предстои вторият кръг на състезанието.
 
Шанс за големия финал имат и ученици, които не са постигнали добър резултат в този кръг. Шанс имат и ученици, които не са участвали в първия кръг, но ще покажат знания и умения в следващите кръгове, достойни за ГОЛЕМИЯ ФИНАЛ.
 
Въпросите от втория кръг ще публикуваме в края на януари.
 
Весела Коледа!
 
 
1249 участници в Есенното състезание по математика, организиран от Частно СОУ „Делфините“ Печат Е-мейл

Седмото поред състезание по математика – есенното, кръг от турнира за купата „Ум, белият делфин“, се проведе през месец ноември 2012 г. В него се включиха ученици от 2. до 8. клас - 709 ученици от България и 540 ученици от Казахстан.

Така националното състезание „Ум, белият делфин“ на Частно СОУ „Делфините“ се превърна в международно.

Ето и носителите на златни медали в международното състезание за купата„Ум, белият делфин“- есен 2012 г. :

Втори клас:

Манас Джамботаев – училище № 90, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Дамян Петров - ОУ „Иван Вазов“, гр. Силистра;

Георги Йорданов - ОУ „Иван Вазов“, гр. Силистра;

Мария – Антоанета Кършакова- СОУ „Максим Горки“, гр. Стара Загора;

Кристан Тончев - СОУ „Максим Горки“, гр. Стара Загора;

Цветелина Влахова- ОУ „Христо Ботев“, с. Бяга.

Трети клас:

Алимжан Сагымбеков- училище № 23, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Божидар Пенчев – ОУ „Н. Рилски“, гр. Килифарево;

Ралица Михайлова – ОУ „Н. Рилски“, гр. Килифарево;

Димитър Евгениев – ОУ „Любен Каравелов“, гр. Варна;

Пресиан Пенков – ОУ „Любен Каравелов“, гр. Варна;

Ерасыл Абдираман – училище „Данашым“, гр. Алматы, Казахстан;

Байкен Актай, училище № 9, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Нели Иванова – 2 ОУ „Св. П. Хилендарски“, гр. Раднево.

Четвърти клас:

Галин Тотев – НБУ „М. Лъкатник“, гр. Бургас;

Живомир Великов – ОУ „Л. Каравелов“, гр. Варна;

Гергана Георгиева- ОУ „Л. Каравелов“, гр. Варна;

Айнур Омирбекзы – училище № 12, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Стилиян Алексиев – ОУ „Хр. Ботев“, гр. Етрополе;

Теодор Николаев – СОУ „Максим Горки“, гр. Стара Загора;

Веселин Йорданов – ОУ „Л. Каравелов“, гр. Варна.

Пети клас:

Асел Елемес – училище № 23, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Виктор Балтин- ПМГ „Н. Обрешков“, гр. Бургас;

Веселина Великова - ПМГ „Н. Обрешков“, гр. Бургас;

Алмат Алпысбаев – училище № 1, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Рахат Шукриян – училище № 8, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Мартин Германов – ПМГ „Гео Милев“, гр. Стара Загора.

Шести клас:

Бакдаулет Токтамыс – училище № 23, гр. Шымкент, Казахстан;

Михаил Пенев – СОУ „Васил Левски“, гр. Стара Загора;

Калоян Канев – ОУ „Св. Княз I“, гр. Бургас.

Седми клас:

Диана Махлес – училище № 56, гр. Алматы, Казахстан;

Гулнур Пернебекова –училище № 23, гр. Шымкент, Южен Казахстан;

Николай Колев – ПМГ „Акад. Н. Обрешков“, гр. Бургас;

Ивайло Панайотов, - 2 ОУ „П. Р. Славейков“, гр. Стара Загора.

Осми клас:

Андрей Гаврик -гимназия № 27, гр. Алматы, Казахстнан;

Полина Кисьова- ЧСОУ „Делфините“, гр. Стара Загора;

Ралица Бояджиева – ПМГ „Гео Милев“, гр. Стара Загора;

Боян Стоянов – ПМГ „Св. Климент Охридски“, гр. Силистра.

Организаторите поздравяват победителите и желаят успех на всички участници на следващото състезание - „Бързо и вярно смятане“.

 
 
<< Начало < Предишна 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следваща > Край >>

Страница 11 от 24
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack