Частно Училище

Частно Училище

Последни новини

phoca thumb l diplqna 2015 2

За информация

тел.: 042 / 298 503

тел.: 042 / 298 504

GSM: 0877 / 09 80 80

GSM: 0878 / 888 332

 
АПЛОДИСМЕНТИ ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ Печат Е-мейл

Щастливите победители

На 02.06.2012 г. в Частно СОУ „Делфините”, Старозагорски бани, се проведе финалното състезание за определяне на първите носители на купите „Ум, белият делфин“- турнир по математика.

На финала бяха допуснати по 25 ученици от всеки клас, получили най-много точки от предишните пет състезания.

Аплодисментите на учители и родители, присъствали на церемонията по награждаване на победителите, получиха:

Първите носители на купата „Ум, белият делфин – златен“:

Първи клас: Магдалена Даниелова Денева, ОУ „Иван Вазов“, гр. Силистра;

Втори клас: Ивайла Бориславова Бинева, ОУ „Св. П. Хилендарски“, гр. Раднево;

Трети клас: Теодор Николаев Николов, СОУ „Максим Горки“, гр. Стара Загора;

Четвърти клас: Бетина Радева Радева, 6 ОУ „Св. Никола“, гр. Стара Загора;

Пети клас: Цветелина Деянова Куртева, ОУ „Св. св. Кирил и Методий“,гр. Силистра;

Шести клас: Ивайло Пламенов Панайотов, 2 ОУ „П. Р. Славейков“, гр. Стара Загора;

Седми клас: Десислава Йонкова Топузакова, 2 ОУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Раднево;

Първите носители на купата „Ум, белият делфин –сребърен“:

Първи клас: Александър Ангелов Янев, ОУ „Васил Априлов“, гр. Варна;

Втори клас: Пресиян Петров Пенков, ОУ „Л. Каравелов“, гр. Варна;

Трети клас: Стилиян Цветелинов Алексиев, ОУ „Хр. Ботев“, гр. Етрополе;

Четвърти клас: Мартин Русланов Германов, 6 ОУ „Св. Никола“, гр. Стара Загора;

Пети клас: Иван Наумов Несторов, ПМГ „Акад. Н. Обрешков“,гр. Бургас;

Шести клас: Диан Динков Качаров, ОУ „Братя Миладинови“, гр. Бургас;

Седми клас: Полина Йорданова Кисьова, ЧСОУ „Делфините“, Старозагорски бани;

Първите носители на купата „Ум, белият делфин – бронзов“:

Първи клас: Магдалена Димитрова Тасева, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“, гр. Симитли;

Втори клас: Радин Ивайлов Цочев, ОУ „Елин Пелин“, гр. Бургас;

Трети клас: Кристиян Николаев Николов, ОУ „Иван Вазов“, гр. Силистра;

Четвърти клас: Лилия Лозанова Пенова, НУ „Димитър Благоев“, гр. Стара Загора;

Пети клас: Красимир Красимиров Великов, ОУ „Св. св. Кирил и Методий“,гр. Силистра;

Шести клас: Петър Божидаров Павлов, ОУ „Васил Априлов“, гр. Варна;

Седми клас: Ралица Йонкова Бояджиева, ПМГ „Гео Милев“, гр. Стара Загора;

В раздела „Математически състезания“ ще публикуваме резултатите на всички участници във финала, условията на задачите, снимките на победителите.

До нови срещи, пожела на участниците г-жа Пенка Павлова –собственик на ЧСОУ „Делфините“, Старозагорски бани.

През есента на учебната 2012/2013 година ще бъде даден старт на второто издание на турнира.

На снимката щастливите победители

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack